Координати місцезнаходження підбитого "Аскольда" міг "злити" командир іншого корабля - ЗМІ

Командир іншого ракетного корабля, з якого проводилися пуски крилатих ракет "Калібр" по цивільних об'єктах на території України, міг "злити" місцезнаходження підбитого "Аскольда". Про це заявляє ТГ-канал "Крымский ветер" 9 листопада.

"За цю інформацію мав отримати тільки 1000 доларів, але сторгувався до 1500", - зазначається у повідомленні.

Як стверджує ТГ-канал, причиною співпраці зі ЗСУ могли стати кошмари, в яких командира переслідували загиблі від ударів мирні жителі України.

Як повідомлялось раніше, з'явились ймовірні фото ураженого ракетного корабля "Аскольд" після нещодавньої атаки ЗСУ на Керч.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті