Координації оборонних кроків та постачання: Зеленський розповів про особливу роботу з партнерами

Україна цими днями проводе особливу роботу з партнерами щодо координації оборонних кроків та постачання. Про це сказав президент України Володимир Зеленський 26 квітня у вечірньому зверненні.

"Цими днями проводимо й особливу роботу з партнерами щодо координації оборонних кроків та постачання. Дуже важливо для України, щоб кожен, хто разом із нами працює на захист свободи, чітко розумів, яку перспективу має наша сила, що конкретно ми можемо. Що краще ми розуміємо одне одного, то простіше працювати заради спільної перемоги", - зазначив Зеленський.

ВІн підкреслив, що  деталі такої комунікації публічно поки не оголошують.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський провів 26 квітня телефонні переговори з лідером Китаю Сі Цзіньпіном. Голова держави повідомив, що під час спілкування обговорили весь комплекс актуальних питань двосторонніх відносин. 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті