Координаторка ООН оглянула в центрі Покровська руйнування, які спричинила російська атака

Координаторка ООН в Україні Деніз Браун приїхала в Покровськ на Донеччині та побувала на місці обстрілу міста російськими військами. Про це повідомила пресслужба міської військової адміністрації.

Вчинений 29 листопада росією обстріл центра міста став уже четвертим за останній місяць. 

Тоді внаслідок ворожої атаки постраждало загалом 15 будинків. У 8 багатоквартирних будинках пошкоджено скління вікон. 5 людей постраждали, з них 3 дітей.

"Це ще одне явне порушення міжнародного гуманітарного права. Вкотре під обстріли потрапляють житлові будинки, мирні люди. Ми тут, на місці, щоб виразити своє співчуття постраждалим та запевнити громаду в підтримці з боку ООН", - прокоментувала подію пані Браун.

В адміністрації наголосили, що Деніз Браун запевнила керівників Покровського району у присутності місії ООН у Донецькій області та всебічної допомоги у питаннях ліквідації наслідків обстрілу та підготовки до зими.

Як повідомлялося, росіяни завдали ракетного удару по Покровську та поранили сімох людей у Торецьку й Північному.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті