Контррозвідка СБУ похвалилася кількома знищеними ЗРК "БУК" і "ТОР" окупантів

Військові контррозвідники СБУ знищили один зенітно-ракетний комплекс "БУК-М1" і три "ТОР-2М" російських окупантів. Про це 3 червня повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

"Один "ТОР" намагався збити наш дрон-камікадзе. Але пілот зберіг дрон – у ручному режимі відвів від ракети, а потім "захопив" ціль і наздогнав ворожий ЗРК, який хотів утекти", - йдеться в повідомленні.

Крім того, бійці підрозділу "відмінусували" три САУ "Нона", три БМП, два танки, станцію РЕБ та фортифікаційні споруди противника.

А у співпраці з артилеристами ЗСУ скоригували вогонь і знищили ще 84 одиниці ворожого озброєння. Серед них: сім танків, по шість "Градів" і САУ, 11 гармат, 21 бронемашина та інша техніка.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті