Контрнаступ України відкладається. Противник змінив плани та готується до нового наступу – Жданов

Контрнаступ України відкладається у зв'язку з тим, що противник змінив свої плани та зміг підготуватись до наступальної операції. Про це в інтерв'ю "Острову" розповів військовий експерт Олег Жданов.

"Контрнаступ України відкладається у зв'язку з тим, що противник змінив свої плани і зміг підготувати подібність наступальної операції. Але я не скажу, що ми це відкладаємо в довгу скриньку. На сьогоднішній день ми продовжуємо завдавати противнику поразки в найближчій глибині", - розповів він. 

За словами експерта, це є послабленням переднього краю супротивника та можливою підготовкою наших майбутніх наступальних дій.

Олег Жданов також пояснив, чому Україна так активно анонсувала контрнаступ і навіть вказувала конкретні напрямки.

"Це інформаційний фронт, інформаційна війна. Дивіться, як противник напружився, зіскреб "по засіках" і набрав якесь невелике військо. А далі війська немає. За допомогою наших інформаційних повідомлень ми фактично нав'язали противнику спробу наступальної операції. Ми змусили росіян перекидати війська з півночі на південь, збирати останні резерви та готуватися до нового наступу", - розповів він.

За його словами, якщо ЗСУ сидітимуть "склавши руки", російські війська методично нас довбатимуть.

"І не факт, що ми довго витримаємо. А так вони зібрали військо, ми його побачили, оцінили і можемо будувати прогнози, де і чим вони наступатимуть. Але водночас ми планомірно намагаємося знизити їхню бойову здатність шляхом завдання вогневої поразки", – зазначив експерт.

"Це може тривати від сили до десяти днів. Якщо вони цього тижня не почнуть свою наступальну операцію, то до кінця тижня ми можемо довести рівень вогневої поразки противника до стану нездатності розпочинати наступальні дії. Сьогодні вони здатні наступати, а через тиждень вже не зможуть ", – резюмував Олег Жданов.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті