Контрнаступ України відкладається. Противник змінив плани та готується до нового наступу – Жданов

Контрнаступ України відкладається у зв'язку з тим, що противник змінив свої плани та зміг підготуватись до наступальної операції. Про це в інтерв'ю "Острову" розповів військовий експерт Олег Жданов.

"Контрнаступ України відкладається у зв'язку з тим, що противник змінив свої плани і зміг підготувати подібність наступальної операції. Але я не скажу, що ми це відкладаємо в довгу скриньку. На сьогоднішній день ми продовжуємо завдавати противнику поразки в найближчій глибині", - розповів він. 

За словами експерта, це є послабленням переднього краю супротивника та можливою підготовкою наших майбутніх наступальних дій.

Олег Жданов також пояснив, чому Україна так активно анонсувала контрнаступ і навіть вказувала конкретні напрямки.

"Це інформаційний фронт, інформаційна війна. Дивіться, як противник напружився, зіскреб "по засіках" і набрав якесь невелике військо. А далі війська немає. За допомогою наших інформаційних повідомлень ми фактично нав'язали противнику спробу наступальної операції. Ми змусили росіян перекидати війська з півночі на південь, збирати останні резерви та готуватися до нового наступу", - розповів він.

За його словами, якщо ЗСУ сидітимуть "склавши руки", російські війська методично нас довбатимуть.

"І не факт, що ми довго витримаємо. А так вони зібрали військо, ми його побачили, оцінили і можемо будувати прогнози, де і чим вони наступатимуть. Але водночас ми планомірно намагаємося знизити їхню бойову здатність шляхом завдання вогневої поразки", – зазначив експерт.

"Це може тривати від сили до десяти днів. Якщо вони цього тижня не почнуть свою наступальну операцію, то до кінця тижня ми можемо довести рівень вогневої поразки противника до стану нездатності розпочинати наступальні дії. Сьогодні вони здатні наступати, а через тиждень вже не зможуть ", – резюмував Олег Жданов.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті