"Консервативний комуніст" зі США образився, що західні ЗМІ проігнорували брехливий звіт про поїздку на окупований Донбас

Великі американські ЗМІ проігнорували так званий брифінг прихильників російської агресії проти України щодо поїздки на окупований Донбас. Про це російським ЗМІ розповів блогер зі США Джексон Гінкл.

Він називає себе "консервативним комуністом", а у світовому інформаційному просторі відомий своїми брехливими постами і фейками.  За словами Гінкла, на початку липня постійне представництво Росії в ООН анонсувало брифінг "американських експертів у галузі права і політики, які нещодавно повернулися з поїздки на Донбас".

З огляду на відверту заангажованість "експертів", представники великих мейнстримних західних ЗМІ проігнорували цей захід.

"Однак наш брифінг відвідали журналісти з Росії, а також із країн Африки та Близького Сходу", - похвалився блогер-провокатор.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті