Конгресмени США від Республіканської та Демократичної партій зустрілись із Зеленським

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з делегацією Палати представників Конгресу США від Республіканської та Демократичної партій у Мюнхені 17 лютого. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

"Зустрівся з делегацією Палати представників Конгресу США від Республіканської та Демократичної партій. Предметно обговорили ситуацію на полі бою, розвиток оборонних індустрій. Окремо розповів про прогрес України у виробництві дронів", - написав Зеленський. 

Він підкреслив, що Україна сподівається на ухвалення Палатою представників рішень, які забезпечать подальшу необхідну підтримку України з боку США. 

Раніше повідомлялось про зустріч Зеленського із прем’єром Нідерландів Рютте.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті