Комітет нацбезпеки розгляне постанову президента про санкції проти Ірану

Комітет нацбезпеки в понеділок, 29 травня, розгляне постанову про застосування санкцій до Ірану, яку президент України вніс на розгляд парламенту. Про це повідомив у Телеграм член Комітету Федір Веніславський.

"Я переконаний, що всі депутати підтримають запровадження таких санкцій", - сказав він.

Веніславський зауважив, що санкції не матимуть "критичного" значення для Ірану, однак вони можуть призвести до непередбачуваних наслідків для режиму Іранської Республіки.

"Я думаю це той крок, який ми мали зробити давно… і це буде синхронно з тими діями, які на сьогоднішній день здійснив фактично весь цивілізований світ в плані повної ізоляції Ірану від тих можливостей, які в нього є для економічного зростання та підтримки економічного рівня", - додав він.

У відомстві уточнили, що українські санкції матимуть негативні наслідки для Ірану або в короткостроковій, або в середньостроковій перспективі.

Як повідомлялося, Зеленський вніс до Ради проєкт постанови про санкцій проти Ірану на півстоліття. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті