Командир взводу ЗСУ із центру Соледара закликав не потурати роспропаганді про "взяття" міста (ВІДЕО)

Командир взводу 2-ї штурмової роти при 28-й окремій механізованій бригаді ЗСУ Роберт Бровді з позивним "Мадяр" сьогодні, 13 січня, опублікував відео із центру Соледару, про який росіяни кажуть, що ніби-то його захопили.

Він закликав не підтримувати російську пропаганду стосовно Соледару.
"Мадяр на звʼязку... Перестаньте підтримувати російську пропаганду стосовно того, що ніби-то ЗСУ відкинуті від Соледару на невизначену дистанцію. Йдуть запеклі бої прямо зараз, сьогодні, пʼятниця, 13 січня, 14 година 13 хвилин - ми над центром Соледару...", - сказав захисник України і показав реальну ситуацію.

Як повідомлялося, речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Черевий заявив, що російські війська не захопили Соледар. Їхні заяви про нібито "взяття" міста не відповідають дійсності. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті