Командир "Калина": бійці "Азову" вибили росіян із позицій у Серебрянському лісництві на Луганщині

Окупанти втратили свої позиції у Серебрянському лісі на Луганщині. Про це заявив один з командирів "Азову" Святослав Паламар ("Калина") 15 червня.

Зокрема, він пише на своїй сторінці у Фейсбуці: "Окупанти ВІДСТУПИЛИ у Серебрянському лісництві!!! Так пишуть деякі ЗМІ. Можна і по людськи написати - ВТРАТИЛИ свої позиції, або Сили Оборони вибили орків з їх позицій, якщо не хочете називати підрозділ, який за цим ВІДСТУПИЛИ стоїть. І як ще можна завуальовано написати про те, як 12 бригада спеціального призначення «Азов» щодня, щогодини на протязі місяців вибиває орків? Ми не говоримо про те, що саме відбувалося до моменту заходу наших хлопців на цей напрямок. Хто зупинив наступ на Терни? Цікаво як будуть писати коли Азовці, дуже сподіваюсь на це, отримають нормальне озброєння?".

Як повідомлялося, в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 19:00 15 червня йдеться, що ситуація на Покровському напрямку залишається найбільш напруженою.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті