Командир 125 окремої бригади тероборони ЗСУ, генерал-лейтенант Артур Горбенко йде зі своєї посади

Командир 125 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Артур Горбенко йде зі своєї посади. Про це він написав на сторінці бринади у Фейсбуці 17 червня, звертаючись до побратимів.

"Сьогодні завершується більш ніж дворічна наша з Вами спільна служба в 125-й окремій бригаді територіальної оборони. Ви — люди мирних професій, різноманітних сфер діяльності та інтересів, з перших днів повномасштабної російської агресії, добровільно без вагань, стали на захист рідної землі та бороните нашу державу в лавах Сил оборони", - пише Горбенко.

Він подякував особовому складу за вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість Українському народові, жертовність, відвагу і професіоналізм, проявлені в ході російсько-української війни.

Також Горбенко пише, що продовжує службу в лавах Збройних Сил України.

Як пише "РБК.Україна",  з травня 2022 року 125 окрема бригада тероборони обороняє Україну від російських окупантів у Харківській області. На початку травня на півночі регіону активізувалися бойові дії - росіянам вдалося прорвати кордон та взяти під свій контроль прикордонні території.

25 травня стало відомо, що Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження проти командирів 125-ї окремої бригади тероборони Причина полягає в тому, що бійці підрозділу могли залишити бойові позиції під час наступу окупантів.

Правоохоронці уточнювали, що командування бригади не організувало належним чином оборону.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті