Командування окупаційних військ змушує мобілізованих російських солдатів до підписання контрактів - Міноборони України

Командування окупаційних військ змушує мобілізованих російських солдатів до підписання контрактів. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Телеграм.

"З початку липня ц. р. у з’єднаннях і військових частинах російських окупаційних військ, які перебувають на тимчасово окупованій території України, почали примушувати мобілізованих військовослужбовців до підписання контрактів про проходження військової служби за контрактом у зс рф. При цьому, у випадку відмови підписання контрактів командири вдаються до шантажу підлеглих та прямих погроз утримання їх на передовій без ротації", - повідомила Маляр.

"Як заохочення щодо мобілізованих, які погодилися, застосовується звільнення від виконання службових обов’язків на 1–2 доби (т. зв. вихідні), що є доволі ефективним чинником в умовах відмови командирами надання відпусток, у т. ч. за сімейними обставинами. Таким чином військове керівництво країни-агресора намагається створити для кремля "втішну" статистику щодо темпів набору на контрактну військову службу", - зазначила Маляр.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті