Командувача ПКС росії генерала Суровікіна звільнено з посади - Венедиктов

Російського генерала Сергія Суровікіна звільнили з посади командувача Повітряно-космічними силами (ПКС) і залишили в розпорядженні Міністерства оборони. Про це 22 серпня повідомив колишній головний редактор ліквідованої радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов у своєму Telegram-каналі, посилаючись на відповідний указ.

"Суровікін - звільнити з посади командувача ПКС, залишити в розпорядженні міністерства оборони (указ)", - пише Венедиктов.

Водночас офіційного підтвердження цієї інформації поки що не було.

Нагадаємо, що доля Суроківіна невідома, після того, як його затримали з початком невдалого "заколоту" ватажка ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина.

The Wall Street Journal 13 липня повідомляло, що Суровікіна тримають під вартою. Нібито він знав про плани Пригожина, але участі в них не брав, і йому не було висунуто жодних обвинувачень.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті