Командувач Тарнавський натякнув на хороші новини з Таврійського напрямку

Сили оборони України продовжують просування вперед на Таврійському напрямку. Про це повідомив командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський у Телеграмі 27 вересня.

"Таврійський напрямок. Будуть гарні новини", - написав він.

За словами Тарнавського, українські захисники стабільно просуваються вперед та знищують росіян.

Також генерал показав роботу підрозділу аеророзвідки "Кобра" 75-го батальйону. На кадрах видно, як бійці знищують ворога під час боєзіткнень.

Як повідомлялося, за добу боїв на Таврійському напрямку Сили оборони знищили засіб ППО, 5 артсистем та 4 склади боєприпасів окупантів.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті