Колишню заступницю директора Таврійського ліцею підозрюють у державній зраді

Офіс Генерального прокурора заявив про підозру заступниці директора Таврійського ліцею у Скадовському районі Ірині Цвірі. 

Її підозрюють у державній зраді та співпраці із окупантами.

"Громадянка України Цвіра І.В. прийняла пропозицію представників окупаційної адміністрації та надала свою добровільну згоду на призначення її на посаду директора незаконно створеного учбового закладу «ГБО Херсонской области Таврийская школа Голопристанского муниципального округа», розташованого за адресою: с. Таврійське, вул. Лісна, 71, Скадовського району, Херсонської області. Добровільно погоджуючись на зайняття вказаної посади директора навчального закладу, Цвіра І.В. усвідомлювала, що її подальші дії будуть спрямовані на шкоду державі Україна", - йдеться у повістці, опублікованій на сайті Офісу Генпрокурора.

Також зазначається, що підозрювана відібрала ключі від приміщень закладу і розпоряджалась ним. Від вчителів вимагала повернути їй особисто комп’ютери та інше майно ліцею. На "посаді" впроваджувала освітні стандарти РФ і підбирала кадри.

Як повідомлялося раніше, на Херсонщині партизани підірвали блокпост російських загарбників

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті