Кількість жертв російського удару по житловому будинку в Дніпрі зросла до 17 осіб - ДСНС

Кількість загиблих мирних жителів внаслідок російського ракетного удару по житловій багатоповерхівці у Дніпрі знову зросла – вже до 17 людей. Про це 15 січня повідомляє прес-служба ДСНС.

"Станом на 06:00 15 січня врятовано 38 осіб (з них 6 дітей). Загинуло 17 осіб (серед них 1 дитина), поранено 73 особи (з них 14 дітей). Триває ліквідація трьох незначних осередків тління у завалах", - повідомили рятувальники.

Продовжуються пошуково-рятувальні роботи, а також демонтаж небезпечних конструктивних елементів. На цей час на місці працюють 520 осіб та 140 одиниць техніки. З них безпосередньо ДСНС представляють 160 рятувальників та 40 одиниць техніки.

Також залучено чотири кінологічні розрахунки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС з міста Ромни. 20 рятувальників та 4 одиниці техніки виділив Мобільний рятувальний центр швидкого реагування ДСНС з Києва.

"О 07:00 планується проведення ротації особового складу. Встановлено 4 намети ДСНС та один намет від волонтерів (забезпечене харчування). Психологами ДСНС надано допомогу 40 постраждалим", - додали рятувальники.

Нагадаємо, раніше постпред України в ООН закликав членів організації подумати "про вбитих у Дніпрі", коли вони тиснуть руки представникам РФ.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті