Колаборантка від імені українок попросила припинити війну... чомусь Зеленського. Без «хлопчика в трусиках» не обійшлося

Активна прихильниця російської окупації, херсонська колабораціоністка Анна Полонська записала для російських пропагандистських ресурсів відео нібито від імені «матерів України» з вимогою до Володимира Зеленського припинити війну. 

Активістка однієї з окупаційних адміністрацій Херсонської області, яка зрадила Батьківщину, українською мовою звернулася до президента України із закликом припинити війну. Її ролик показали на телеканалах російських пропагандистів, включно з Володимиром Соловйовим.

Крім того, що колабораціоністка з питання закінчення війни звернулася не за адресою - цю криваву війну розв'язав не Зеленський, а Путін, - вона у своєму зверненні використовувала найпримітивніші пропагандистські штампи. «Якби не прийшла Росія, то мене б мобілізували в ЗСУ», - відверто маніпулює Полонська. І, звичайно ж, не обійшлося без «хлопчика в трусиках». «Українська мати» заявила, що без втручання Росії її дитину... продали б на органи.

Мешканку села Корсунка Херсонської області Ганну Полонську визнано винною в колабораційній діяльності та виправданні збройної агресії РФ проти України і заочно засуджено до 9 років років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті