Колаборанта Сальдо окупанти обрали "губернатором" Херсонської області

Колаборант Володимир Сальдо обраний "губернатором" окупованої частини Херсонської області по результатам псевдовиборів РФ. Відео складання ним "присяги" опублікувала 23 вересня низка російських видань.

Порядок обрання Сальдо було затверджено на першому засіданні "думи" у середу. 

"Херсонська обласна дума постановляє обрати Сальдо Володимира Васильовича на державну посаду губернатора Херсонської області строком на 5 років", - йдеться у відео.

У вступному слові Сальдо оголосив, що разом з його призначенням місцевих чекають "зухвалі зміни".

Нагадаємо, що Сальдо був призначений "тво губернатора" Херсонської області 4 жовтня 2022 року. До цього він "очолював" окупаційну "обласну адміністрацію" на захопленій частині Херсонщині.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті