Колаборант Балицький заявив про будівництво з боку Донецька нової залізниці, яка має з'єднати Ростов і Крим 

Так званий "губернатор" окупованої частини Запорізької області Євген Балицький заявив, що розпочалося будівництво залізниці, яка з'єднає Ростов-на-Дону і Крим і пройде, зокрема, територією "ДНР" і частиною Запорізької області. Про це він сказав росЗМІ 6 листопада.

"Другий проект, будівництво якого вже розпочато з боку Донецька, це залізниця, яка буде проходити від Якимівки до Ростова через Бердянськ і Маріуполь. Цей проєкт уже розпочато. Якимівка нижче від Мелітополя, південно-західніше розташована, якраз залізничний вузол, з якого піде будівництво", - розповів Балицький.

За його словами, це дасть змогу убезпечити рух залізничного транспорту від обстрілів, яких наразі зазнає залізниця, що йде вздовж міста Пологи в напрямку Оріхового, через Комиш-Зарю на Волноваху.

Також Балицький каже, що наявна залізниця не тільки небезпечна, а й застаріла, а будівництво нової "істотно позначиться і на розвитку економіки регіону".

"Побудувавши залізничну гілку, хоча б одну колію, без електричної тяги, нехай вона буде тепловозна, але ми вирішимо завдання військових. І найголовніше, вирішується питання вивезення зерна на континент, вивезення залізної руди, брухту, вугілля і багатьох елементів, які нам сьогодні треба зв'язати з великою землею. Тому що їздити через Кримський міст не тільки далеко, але ще й сьогодні міст є об'єктом підвищеної небезпеки", - мріє Балицький.

Як повідомлялося, Міністерство енергетики РФ повідомило про завершення першого етапу із замикання "Азовського кільця", у яке ввели енергосистеми окупованих територій Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей, а також Криму, Ростовської області та Краснодарського краю.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті