Померла українська актриса театру і кіно України Ольга Когут

Сьогодні, 29 січня, померла заслужена артистка України Ольга Когут. Про це повідомив Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки, де вона працювала з 1996 року.

"Ми самі ще не віримо у цю страшну звістку, але мусимо повідомити, що сьогодні пішла з життя одна з провідних актрис нашого театру - Ольга Когут... Пішла зовсім ще молодою...Не встигла зіграти вчора останню свою прем'єру...Ви пам'ятаєте її екстравагантних героїнь у "Ревізорі", “№13", "Вишневому саду", "Оголеній зі скрипкою", "Безіменній зірці", її зворушливих, завжди трохи сумних персонажів - жінок зі складною долею у "Любові студента", "Коханні і війні", "Лавці" та багатьох інших...Ми ж пам'ятаємо Олю як чудового партнера, актрису унікальної харизми, чуйну людину... Жоден капустник не обходився без її номерів, її голосу позаздрили б професійні співаки...Скільки проектів ще могло б бути реалізовано...Дуже болить...Щирі співчуття донечці та мамі Ольги", - йдеться  уповідомленні.

Ольга Когут народилася 18 березня 1969 року у Донецьку. У 1989 році закінчила Донецьке училище культури за спеціальністю «Режисура драматичного театру». Ще студенткою почала працювати в Донецькому обласному музично-драматичному театрі імені Артема.

1995 року вступила до Київського інституту театрального мистецтва імені Івана Карпенко-Карого.

У 1996 році була запрошена в студію молодих акторів Київського національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки. 

У її доробку десітки ролей у театрі і понад 50 ролей у кіно і серіалах.

У неї залишалась донька.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті