Коли закінчеться війна: Зеленський закликав вірити, що в найближчі місяці

Війна закінчиться тоді, коли Україна переможе або російська федерація відмовиться від своїх загарбницьких планів. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю у межах The New York Times DealBook Summit, - передає Укрінформ.

Він закликав вірити, що це станеться в найближчі місяці.

"Війна закінчиться тоді, коли ми переможемо, або, коли цього захоче російська федерація. Може так статися, що росія захоче тільки тоді, коли відчуватиме, що вона слабка, вона в ізоляції і вона не має партнерів у цьому питанні. Будемо вірити, що це закінчиться в найближчі місяці", – сказав глава Української держави.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський не вважає, що російський диктатор путін наважиться застосувати у війні проти України ядерну зброю, проте переконаний, що агресивні амбіції глави кремля не обмежуються лише Україною.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті