КНДР знову спростувала постачання військової допомоги росії

Представники Північної Кореї вкотре заявили, що не торгували зброєю з росією та не збираються цього робити. Про це 8 листопада повідомляє Reuters.

"Ми ще раз чітко заявляємо, що ми ніколи не здійснювали "торгівлю зброєю" з росією і що ми не плануємо робити це в майбутньому", - йдеться у заяві Пхеньяна, яка поширила його державне інформагентство ЦТАК.

Таку заяву представники КНДР вирішили зробити після того, як у США знову заявили, що Північна Корея таємно збирається постачати зброю росії. Офіційне постачання зброї здійснюватиметься до країн Близького Сходу та Північної Африки, проте насправді зброя передаватиме росії.

Нагадаємо, що у вересні представники КНДР заявили, що не постачали зброю або боєприпаси росії і вимагали припинити "очорняти" її імідж.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті