Клименко повідомив про "вантаж" вбивць поліцейського на Вінниччині, знаряддя вбивства й стан пораненого правоохоронця

Чоловіки, які підозрюються у вбивстві поліцейського на Вінниччині, перевозили боєприпаси та гранати, які потім скинули у водойму. Про це повідомив Міністр МВС України Ігор Клименко в ефірі "Єдиних новин" 22 квітня.

"Дійсно вони перевозили боєприпаси, гранати. Вони вже вказали, де знаходяться скинуті в водоймище ці гранати в ящиках. Зараз на місці працюють криміналісти, слідчі та, відповідо, водолази. Що стосується збрї, якої був застрелений наш поліцейський, - на даний момент ми розуміємо, де цей пістолет, знаряддя убивства вже вилучено", - сказав Клименко. 

За його словами, затриманим повідомлено про підозру, сьогодні їм обиратиметься запобіжний захід.

"Мотив встановить слідство", - сказав також міністр.

Він зазначив, що поранений поліцейський перебуває у середньо тяжкому стані, "але стабільний на даний момент".

Раніше повідомлялось, що знайдено авто чоловіків, яких підозрюють у нападі на патруль поліції, в авто - боєприпаси, що належать до військового майна.

Двом військовослужбовцям повідомлено про підозру у вбивстві та замаху на життя поліцейських на Вінниччині, а також у дезертирстві.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті