Кількість жертв ракетного удару по селу Гроза на Харківщині зросла до 53

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару росіян по кафе-магазину в селі Гроза Харківської області зросла до 53 людей. Про це повідомив начальник Слідчого управління поліції регіону Сергій Болвінов під час брифінгу 10 жовтня.

За його словами, жертв може стати більше, адже п'ять осіб досі вважаються зниклими безвісти, ДНК-експертизи тривають.

"Ми ідентифікували станом на цей момент 53 загиблих. Тому можна заявити, що на сьогоднішній день у нас збільшилася кількість загиблих. А враховуючи ще неідентифіковані частини тіла та заяви про зниклих безвісти – остаточна кількість може збільшитися", - зазначив Болвінов.

Загалом поліція отримала 22 заяви про зниклих безвісти. Чотири людини знайшли, 13 ідентифікували серед загиблих.

Раніше повідомлялося про ідентифікацію тіл 49 жертв удару росіян по кафе у селі Гроза.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті