Кількість жертв атаки безпілотниками у Ржищиві на Київщині виросла до семи – начальник облполіції

Кількість жертв атаки безпілотниками у Ржищиві Київської області виросла до семи. Про це повідомив начальник ГУ Нацполіції в Київській області Андрій Небитов у своєму Телеграм-каналі 22 березня.

"Сім загиблих, 9 травмованих внаслідок нічної атаки дронів по гуртожиткам та навчальному  закладу в одному із районів Київщини. Серед постраждалих одна дитина". – сказано в повідомленні.

Зазначається, що минулої ночі на лінію "102" отримали понад 40 повідомлень від громадян про проліт повітряних об’єктів. Всього на  Київщині під час атаки окупантів силами безпеки і оборони було збито 12 безпілотників.

Раніше повідомлялось, що кількість жертв атаки дронів у Ржищиві Київської області зросла до шести осіб, ще з трьома немає зв'язку.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті