Кількість загиблих в Одесі зросла: рятувальники деблокували тіла трьохмісячної дитини і її мами

До семи осіб зросла кількість загиблих під час нічної ракетної атаки в Одесі 2 березня. Про це повідомили ДСНС України та міністр МВС України Ігор Клименко в Телеграм.

"Щойно рятувальники в Одесі деблокували тіла мами з тримісячною дитиною. Вже семеро осіб загинуло внаслідок нічного російського удару по багатоповерхівці", - написав Клименко. 

Він зазначив, що пошуково-рятувальна операція не зупинялася ні на хвилину і триватиме, доки не переконаємося, що більше нікого під завалами немає

У ДСНС уточнили, що відомо про 8 поранених, у тому числі про одну дитину. Врятовано 5 людей.

Раніше повідомлялось, що кількість загиблих під час удару по Одесі зросла до п'яти, розбір завалів триває.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті