Кількість постраждалих від ракетного удару по Кривому Рогу виросла до 52 осіб

Кількість постраждалих від ракетного удару по Кривому Рогу виросла до 52 осіб. Кількість загиблих не змінилась. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі 8 вересня.

"У Кривому Розі на зараз 52 постраждалі. Троє з них – «важкі»", - написав Лисак.

Також голова ОВА додав, що унаслідок удару окупантів пошкоджено 14 адміністративних будівель, культова споруда, 17 багатоквартирних та 4 приватні будинки. Більше чотирьох десятків авто.

Сергій Лисак зазначив, що на місці розгорнуті штаби. Можна отримати воду, їжу, будматеріали. Тим, хто опинився в епіцентрі подій, надають психологічну допомогу. Вона знадобилася вже більш ніж 70-ти людям.

Нагадаємо, що РФ завдала ракетного удару по адмінбудівлі у Кривому Розі

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті