Кількість поранених на Харківщині збільшилась, стався повторний обстріл під час рятувальних робіт. Триває пошук

До 16 осіб збільшилась кількість поранених у Малоданилівській громаді Харківського району внаслідок обстрілу 19 травня. Про це повідомили поліція Харківщини, міський голова Харкова Ігор Терехов у Телеграм та начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі "Єдиних новин" 19 травня.  

"Попередньо - це були "Іскандери". Серед поранених - 8-річна дівчинка. Загиблі - цивільні", - сказав Синєгубов.

У поліції Харківщини уточнили, що мова йже про село Черкаська Лозова Малоданилівської громади.

"Терорізм у первісному вигляді. Вибухи, що біля опівдня чув Харків, сталися у близькому передмісті. На базу відпочинку, де відпочивали люди, прилетіли дві російські ракети та забрали життя п’ятьох, ще шістнадцять поранені", - зазначив Терехов.

У поліції зазначили, що 8-річна дитина отримала легкі тілесні ушкодження. Працівник поліції та фельдшер швидкої допомоги потрапили під повторний обстріл, коли надавали допомогу на місці влучання. Вісім громадян перебувають у важкому стані. Ведуться пошуково-рятувальні роботи.

Раніше повідомлялось, що п'ятеро людей загинули на Харківщині внаслідок рашистського обстрілу, серед поранених - фельдшер екстреної допомоги.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті