Кілька штурмів ворога відбито в Серебрянському лісництві на Луганщині

Сили оборони відбили кілька штурмів ворога в Серебрянському лісництві в Луганській області протягом минулої доби. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 30 листопада.

"Учора наші хлопці відбили у Серебрянському лісництві декілька штурмів. Окупанти вперто лізли уперед. Також вони намагалися прорвати українську оборону поблизу Стельмахівки на Сватівщині - підсумок аналогічний", - сказано в повідомленні.

Зазначається, Під мінометний та артилерійський вогонь потрапили Невське та Білогорівка.

Раніше повідомлялось, що окупанти вночі ракетами вдарили по Покровькому району Донеччини. Є поранені цивільні, у тому числі діти.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті