Кілька одиниць техніки, ворожу піхоту й вузол комунікації знищено за допомогою FPV-камікадзе у Старій Краснянці біля Кремінної

Українські захисники показали знищення ворожої техніки й особового складу у селищі Стара Краснянка на Луганщині. Відповідне відео опублікував Телеграм-канал фонду Притули 25 листопада.  

"Стара Краснянка, Кремінська громада, Луганська область. Ураження російської вантажівки Урал, автомобіль з піхотою, автомобіль, вантажівку, ЗІЛ, КамАЗ, гармату, обладнання зв'язку, вузол комунікації та піхоту ворожу за допомогою FPV-камікадзе", - сказано в повідомленні Телеграм-каналу "Трибун. Схід".

Раніше повідомлялось, що на Луганщині українські дрони уразили бронетехніку та "здійняли у повітря" два склади з боєкомплектом росіян.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті