Керівники ще двох регіонів РФ заявили про атаки "українських" безпілотників

Губернатори Брянської та Курської областей РФ заявили про атаки "українських" безпілотників. Про це глави регіонів повідомили у своїх Телеграм-каналах пізно ввечері 19 квітня і вночі 20 квітня.

Губернатор Брянської області РФ Олександр Богомаз повідомив, що "п'ять ударних безпілотних літальних апаратів літакового типу знищено над Вигоницьким районом".

"Постраждалих немає. При падінні збитого БПЛА сталося загоряння об'єкта енергетичної інфраструктури. На місці працюють пожежно-рятувальні підрозділи, аварійні бригади МРСК "Центр ПАТ "Россети", які забезпечили безперебійне енергопостачання споживачів", - повідомив Богомаз близько опівночі.

Трохи пізніше він заявив, що "припинено ще одну спробу київського режиму здійснити терористичну атаку із застосуванням БПЛА".

"Безпілотний літальний апарат літакового типу знищено над територією Суземського району силами ППО Міністерства оборони РФ. Постраждалих і руйнувань немає", - запевнив Богомаз.

Губернатор Курської області Роман Старовойт був більш стислим - близько опівночі 20 квітня він повідомив, що "п'ятий БПЛА з боку України збито бійцями ППО".

Як повідомлялося, вночі 20 квітня безпілотники атакували промислові об'єкти в Калузькій і Смоленській областях РФ.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті