Келлог поїхав до Білорусі, де зустрівся з Лукашенком

Про це повідомили білоруські ЗМІ з посиланням на адміністрацію білоруського диктатора Олександра Лукашенка.

Як повідомляється, спецпредставник президента США Кіт Келлог та Олександр Лукашенко потиснули один одному руки та обійнялися.

Лукашенко заявив Келлогу, що той «наробив шуму у світі» своїм приїздом.

«Я дуже сподіваюся, що наша розмова буде дуже щирою, відкритою. В іншому разі, чого зустрічатися… Якщо мудрувати, хитрувати один перед одним, ми результату не досягнемо», — заявив він.

Лукашенко пообіцяв спецпосланцеві, що він «у повній безпеці» на території Білорусі й за цей час нібито «не станеться жодної ескалації».

Сам же Келлог буцімто «подякував за гостинність та зустріч». 

«Ми живемо в дуже небезпечний час, коли ті кризи, з якими ми стикаємося, можуть різко ескалувати, розростатися, якщо ми не будемо мудрими та справедливими», — цитують його слова в адміністрації Лукашенка.

Зустріч між білоруською та американською делегаціями відбулася в Палаці незалежності, що в Мінську. На порядку денному переговорів були ситуація у світі, регіональна тематика та білорусько-американські відносини.

Нагадаємо, раніше донька Келлога пояснила батькові та іншим американським політикам, що Путін не хоче миру, тому безперервно атакує Україну. 

Статті

Донбас
23.08.2026
15:00

І прапор вам у збрую — свято для самотнього віслюка. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знайшли черговий привід нагадати жителям «ДНР» і «ЛНР», що дванадцять років тому в їхньому житті сталася дуже важлива подія – було зроблено перший крок до повернення в «рідну гавань», а тепер вони є...
Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Всі статті