Каспаров і Ходорковський запропонували створити паспорт "Вільної Росії" і видавати його після підписання декларації про необхідність перемоги України над РФ

Російські опозиціонери Михайло Ходорковський і Гаррі Каспаров запропонували створити паспорт "Свободной России". Про це пише "BRIEF" 14 червня.

"Гаррі Каспаров і Михайло Ходорковський запропонували створити паспорт "Свободной России", який був би аналогом російських документів. Щоб його отримати, "прозахідні росіяни", які не можуть повернутися в Росію, повинні підписати декларацію, в якій зафіксовано необхідність перемоги України над Росією", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що після підписання людині видаватимуть документи, за якими можна буде отримувати візи і пересуватися країнами без оформлення різних паперів.

Раніше повідомлялося, що на російського політика Ходорковського завели нову кримінальну справу і оголосили в розшук.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті