Канцлер Австрії готовий бути посередником і контактувати з путіним заради закінчення війни

Канцлер Австрії Карл Нехаммер повідомив, що готовий спілкуватися із путіним, якщо це допоможе завершити війну в Україні. Про це повідомляє телеканал ORF2.

"Ми нейтральна країна, маємо особливий статус у ЄС, і саме з цієї причини мені було важливо спробувати відіграти посередницьку роль у переговорах", - сказав канцлер.

Зазначається, що Нехаммер двічі спілкувався із російським диктатором після початку повномасштабного вторгнення. У квітні саме австрійський канцлер став першим лідером країни Євросоюзу, котрий відвідав росію з початку війни. Вдруге Нехаммер та путін спілкувалися телефоном наприкінці травня та обговорили обмін полоненими, експорт через українські порти та гуманітарну ситуацію.

При цьому Нехаммер неодноразово наголошував, що хоч австрійська сторона і зберігає нейтралітет, має чітку позицію з низки питань.

"Необхідні гуманітарні коридори, припинення вогню та повне розслідування військових злочинів", - зазначив канцлер.

Нагадаємо, що на початку літа Нехаммер запропонував проміжний варіант вступу України до ЄС.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті