Канцлер Австрії скликав Раду нацбезпеки через загрозу шпигунських мереж на користь Росії

Кримінальний суд у Відні 1 квітня взяв під варту ексспівробітника федерального відомства з охорони конституції Егісто Отта, якого підозрюють у шпигунстві на користь РФ. Канцлер Австрії Карл Нехаммер скликав Раду нацбезпеки Про це повідомляє Kurier, - пише Еспресо.

За словами родичів заарештованого Отта, на допиті він заперечив усі звинувачення проти нього, проте своє затримання не оскаржував, тому запобіжний захід набрав законної сили.

Тим часом канцлер Австрії Карл Нехаммер скликав Раду національної безпеки на 9 квітня. 

"Ці звинувачення серйозні. З одного боку, ці звинувачення зараз повинні бути роз'яснені судовою системою. З іншого боку, ситуація з безпекою в республіці повинна бути оцінена і прояснена. Ми повинні запобігти загрозі російським шпигунським мережам нашій країні шляхом проникнення у політичні партії чи інструментальні мережі", - наголосив він.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті