Канада всіляко підтримуватиме якнайшвидший вступ України в НАТО - Трюдо

Канада всіляко підтримуватиме співпрацю України з НАТО для її якнайшвидшого вступу в Альянс, щойно це дозволять додаткові обставини. Про це заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо у своєму виступі під час пленарного засідання Верховної Ради України.  

"В України має бути вибір щодо того, яким чином захищатися і захищати своїх людей. І саме тому Канада всіляко підтримуватиме співробітництво України з НАТО в рамках роботи Північноатлантичного альянсу, щоб підтримати якомога швидший вступ України, щойно це дозволять додаткові обставини", - сказав Трюдо. 

Раніше повідомлялось, що прем'єр-міністр Канади Трюдо зі своєю заступницею Фріланд несподівано приїхав до Києва і зустрівся із Зеленським.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті