Канада відправить Україні тисячі артилерійських снарядів та ракети для ППО

Канада протягом найближчих тижнів відправить до України тисячі бойових та навчальних боєприпасів, а також ракети для систем ППО. Про це за підсумками десятого засідання Контактної групи з питань оборони України оголосили у міністерстві оборони Канади, - повідомляє Укрінформ.

“Канада безоплатно передасть близько 8 тис. 155-мм снарядів, а також 12 ракет протиповітряної оборони зі складів Збройних сил Канади, аби забезпечити системи ППО, розгорнуті нині в Україні”, - йдеться у поширеному повідомленні.

Зазначається, що Канада також відправить до України більше 1800 105-мм навчальних снарядів для танків Leopard 2.

У оборонному відомстві додали, що Канада почала процес відправки до Польщі ще чотирьох основних бойових танків Leopard 2, про передачу яких Україні було оголошено раніше. Очікується, що протягом найближчих тижнів усі вісім канадських танків, а також броньований ремонтний автомобіль та боєприпаси прибудуть до України.

Попередні чотири канадські Leopard 2 вже перебувають у Польщі, на них зараз навчаються українські екіпажі.

Від початку повномасштабного російського вторгнення, Канада вже надала Україні різноманітної оборонної допомоги на 1 млрд дол.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті