Канада готова відправити в Україну військових: міністр оборони назвав умови

Канада готова відправити в Україну військових, але не в зону бойових дій. Про це повідомив міністр оборони Канади Білл Блер, пише видання Star 1 березня. 

"Ця ідея обговорювалася на початку цього тижня в Парижі (на саміті з питань безпеки. - "ОстроВ")", - зазначив Блер.

Уточнюється, що Канада готова відправити обмежену кількість військовослужбовців для тренування українських військ на території України, але за умови, що така операція відбуватиметься далеко від лінії фронту війни з РФ і не матиме бойових функцій. 

Зазначається, що після зустрічі на саміті президент Франції Еммануель Макрон обговорив перспективу введення військ в Україну, що викликало низку заяв від західних союзників, в тому числі Канади, які "...розкритикували ідею відправки бойових солдатів в охоплену війною країну".

Раніше повідомлялось, що Макрон не виключив можливість відправки західних військ в Україну.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті