"Які ж ідіоти!" У "ДНР/ЛНР" хочуть видати підручник "красивої радянської української мови"

Маріонеткова влада окупованого Донбасу обіцяє видати підручник "красивої української мови". Про це заявив перший заступник міністра освіти РФ Олександр Бугаєв у кулуарах Східного економічного форуму, – пишуть сепаратистські ЗМІ.

За його словами, у "посібнику буде представлено класику української мови, а не галичанську новомову, яка насаджується в Україні".

"І саме такий підручник на класичних радянських засадах і готується. Це буде підручник, який несе у собі всю красу української, справжньої української мови", - запевняє російський чиновник.

Вихід у світ нового підручника заплановано до кінця року.

"Так-так, потрібно більше українських підручників для Донбасу, жителі Донецька та Горлівки гостро потребують їх - та ви будь-кого запитаєте. Господи, які ж ідіоти!", - іронічно прокоментував ініціативу російських кураторів одіозний сепаратист та українофоб Костянтин Долгов.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті