Як росіяни «організовано» тікали із Харківської області. Кинули навіть марихуану

Міноборони Росії заявило, що втеча російських військ з Харківської області є "операцією зі згортання та організованого перекидання…" російських військ, "що знаходяться в районах Балаклії та Ізюму, для нарощування зусиль на Донецькому напрямку". Відео зі звільненого Байрака Харківської області показує, що "перекидання" було таким «організованим", що покидали і зброю, і боєкомплекти, і штани, і навіть марихуану… Відео авторства військовослужбовця ЗСУ "Енея".


Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті