Як дві Австрії: У ДСНС повідомили, що в Україні замінована третина території

В Україні заміновано близько 30% усієї території країни. Про це 18 листопада в ефірі національного телемарафону заявив голова ДСНС Сергій Крук.

"Відсоток замінованих територій у нас сьогодні становить 30% від усієї території України. А це орієнтовно як дві території країни Австрія. Площа та обсяги замінування території України зросли у 10 разів порівняно з довоєнним періодом", - заявив чиновник.

За його словами, активне очищення від вибухонебезпечних предметів ведеться у Миколаївській та Херсонській областях – загальна площа земель під розмінування перевищує 8 тисяч квадратних кілометрів. Близько семи тисяч з них належать до Херсонщини, а до півтори тисячі квадратних кілометрів – до Миколаївщини.

Крім піротехніків, на цих територіях працюють інженерні та аварійно-рятувальні підрозділи, які обстежують автодороги, взаємодіють з енергетиками, розбирають та обстежують об'єкти, які запускаються в роботу.

"Сподіваюся, що найближчими днями на деокупованих територіях буде відновлено електроенергію і запрацюють системи життєзабезпечення. Кілька місяців знадобляться структурам, що там працюють, для відновлення повноцінного життя на території Херсонської області", - додав Крук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованій Каховці росіяни активно мінували об'єкти інфраструктури.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті