Як дві Австрії: У ДСНС повідомили, що в Україні замінована третина території

В Україні заміновано близько 30% усієї території країни. Про це 18 листопада в ефірі національного телемарафону заявив голова ДСНС Сергій Крук.

"Відсоток замінованих територій у нас сьогодні становить 30% від усієї території України. А це орієнтовно як дві території країни Австрія. Площа та обсяги замінування території України зросли у 10 разів порівняно з довоєнним періодом", - заявив чиновник.

За його словами, активне очищення від вибухонебезпечних предметів ведеться у Миколаївській та Херсонській областях – загальна площа земель під розмінування перевищує 8 тисяч квадратних кілометрів. Близько семи тисяч з них належать до Херсонщини, а до півтори тисячі квадратних кілометрів – до Миколаївщини.

Крім піротехніків, на цих територіях працюють інженерні та аварійно-рятувальні підрозділи, які обстежують автодороги, взаємодіють з енергетиками, розбирають та обстежують об'єкти, які запускаються в роботу.

"Сподіваюся, що найближчими днями на деокупованих територіях буде відновлено електроенергію і запрацюють системи життєзабезпечення. Кілька місяців знадобляться структурам, що там працюють, для відновлення повноцінного життя на території Херсонської області", - додав Крук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованій Каховці росіяни активно мінували об'єкти інфраструктури.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті