Кадиров заявив, що підрозділи "Ахмат" готові висуватися до Бахмута і "кілька підрозділів уже рушили в бік проведення СВО"

Рамзан Кадиров заявив, що підрозділи "Ахмат" готові висуватись у Бахмут. Відповідне відеозвернення він розмістив у своєму Телеграм-каналі 6 травня.

"Я вже підписав відповідний лист на ім'я Верховного Головнокомандувача, – сказав Кадиров. – Бійці перебувають у бойовій готовності, ми чекаємо тільки наказу. Кілька підрозділів уже рушили в бік проведення СВО".

Раніше повідомлялося, що Пригожин заявив, що готовий передати позиції ПВК "Вагнер" у Бахмуті кадировському "Ахмату" і просить Шойгу видати відповідне бойове розпорядження.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті