Кадиров заявив, що "ахматівці" зупинили терористів під час спроби перетину російсько-українського кордону

Глава Чечні Кадиров заявив, що бійці полку "АХМАТ" брали участь у затриманні в Брянській області та зупинили авто терористів, які розстріляли людей у підмоковному "Крокусі" під час спроби перетину російсько-українського кордону. Повідомлення про це з'явилося в його ТГК 23 березня.

"Бійці полку "АХМАТ-РОСІЯ", які дислокуються в Брянській області та забезпечують охорону державного кордону Росії з Україною. Міноборони країни спільно з Центром спеціального призначення ФСБ затримали в Брянській області під час спроби перетину російсько-українського кордону чотирьох терористів, які брали безпосередню участь у розстрілі людей у Крокус Сіті Хол", - пише Кадиров.

"З поставленим завданням взяти вбивць живими вони успішно впоралися, незважаючи на ризики", - повідомив він. 

Нагадаємо, що російська ФСБ, кремлівські пропагандисти і МЗС РФ розкручують версію, що терористи після атаки в підмосковному центрі "Крокус Сіті Хол" "планували втекти в Україну".

Як повідомлялося, у Мережі з'явилося відео допиту одного із затриманих за підозрою у скоєнні теракту в підмосковному "Крокусі".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті