Кадиров висловився про війну проти України: ядерної загрози немає, "СВО" закінчиться навесні

Глава Чечні Рамзан Кадиров заперечує ризик ядерної загрози у війні, яку росія веде проти України і каже, що вона закінчиться навесні наступного року. Про це він сказав 13 грудня на своїй "прямій лінії" з жителями республіки.

"Я не вважаю, що є ризик ядерної загрози. А СВО на наступний рік, думаю, закінчиться...", - сказав Кадиров.

За його словами, "Київ забрати було б легше, ніж Маріуполь".

"Ми давно могли б забрати Київ. Його було б узяти легше, ніж Маріуполь... Ми не дамо західним країнам зайти на нашу територію через Україну", - заявив Кадиров.

Як повідомлялося, Кадиров подякував усім, хто після побиття активіста Микити Журавеля в СІЗО нагородив його сина Адама.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті