Кадиров публічно назвав Сталіна "зрадником"

Глава Чечні Рамзан Кадиров висловився з приводу радянського диктатора Йосипа Сталіна під час вітальної промови, присвяченої 205-річчю Грозного, назвавши його "зрадником". 

"Сьогодні ніхто не скаже, що чеченці були зрадниками. Зрадником був Йосип Сталін, який виселяв не тільки чеченський народ, і інші різні народи теж. Не було тоді керівника, який міг взяти на себе відповідальність за свій народ і республіку", - сказав Кадиров.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті