Кадиров почав побоюватися зростання внутрішнього опору в Чечні - ISW

Реакція Рамзана Кадирова на напад на поліцейську дільницю в Чечні свідчить про те, що він побоюється за своє авторитарне правління. Про це 30 березня у звіті повідомляють експерти Інституту вивчення війни.

"Той факт, що відповідь Кадирова на атаку була настільки негайною і жорстокою, свідчить, що він занепокоєний потенціалом внутрішнього опору в Чечні з метою підірвати його авторитарне правління автономною республікою", - зазначили в ISW.

Кадиров заявив після нападу на поліцейську дільницю в Гудермесі, що двох нападників було вбито. Водночас глава Чечні опублікував кадри, на яких він сам, його 15-річний син і оточення у складі чеченських чиновників і силовиків відвідують місце нападу й оглядають понівечені тіла ймовірних винуватців інциденту.

За словами експертів Інституту, у такий спосіб Кадиров, імовірно, прагнув зміцнити свій імідж "сильного" керівника і дати сигнал чеченцям про те, що будь-яка форма внутрішнього опору його правлінню буде усунена.

Нагадаємо, раніше Кадиров заявив, що з Грозного в зону бойових дій в Україну вирушила нова партія рашистських убивць.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті