Кадирівці знущаються над мешканцями Маріуполя, в тому числі наносячи людям ушкодження холодною зброєю. "Поліція" це ігнорує – ЦНС

Кадирівці знущаються над мешканцями окупованого Маріуполя, місцева "поліція" це ігнорує. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 18 травня.

"В тимчасово окупованому Маріуполі зараз перебуває велика кількість кадирівців, які вживають спиртні напої та у п’яному вигляді чіпляються до місцевих мешканців, наносячи їм тілесні ушкодження, зокрема із застосуванням холодної зброї", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що окупаційна "поліція" при цьому відмовляється приймати заяви від цивільних постраждалих.

Раніше повідомлялось, що окупанти в Маріуполі намагаються виселити 17 сімей із будинку, який збираються знести.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті