Кадри наслідків обстрілу Донецька на проспекті Ілліча у районі "Молокозаводу"

У Калінінському районі окупованого Донецька розбирають завали після обстрілу 15 січня на пр.Ілліча біля зупинки Молокозавод. Про це повідомив Олексій Кулемзін, який називає себе "главою адміністрації" міста.


За його інформацією, зафіксовано влучення снарядів до будівлі супермаркету "Авоська" на пр.Ілліча та аптеку на зупинці навпроти м'ясокомбінату. Також постраждав житловий будинок.

"Кількість постраждалих у Калінінському районі збільшилася до чотирьох: поранення отримали чоловіки 2000, 1976, 1987 та 1971 р.н.", - повідомив Кулемзін.

За уточненою інформацією, внаслідок обстрілу Калінінського району зафіксовано такі руйнування:

- Пряме попадання в будівлю торгового центу по пр. Ілліча;

- пошкоджено будівлю СТО "Автопрофі" на пр. Ілліча;

- пошкоджено два багатоквартирні житлові будинки по пр. Ілліча;

- пошкоджено маршрутне таксі №46;

- пошкоджено покрівлю будівлі "Другого лікеро-горілчаного заводу". Додамо, що перевірити інформацію в умовах війни неможливо, але нагадаємо, що у лютому 2022 року саме бойовики "ДНР" за підтримки російської армії поставили за мету вийти на кордони української Донецької області.

Нагадаємо, що українські сили оборони не ведуть вогонь та не обирають собі цілями житлові квартали чи об'єкти цивільної інфраструктури Донецька, про що заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, коментуючи донецькі обстріли.

Як повідомлялося, у тимчасово окупованому Донецьку внаслідок обстрілу було зруйновано торгівельно-офісную будівлю у центрі міста.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті