Кабмін звільнив голову НАК "Нафтогаз України"

Кабінет міністрів звільнив з посади голови правління компанії НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко 1 листопада у Телеграм-каналі.

"Кабмін звільнив Юрія Вітренка", - написав він.


За його інформацією, новим головою «Нафтогазу», скоріш за все, стане Олексій Чернишов, міністр регіонального розвитку. Гончаренко вважає, що "Кабмін проголосував одноголосно – це говорить, що Вітренка зняли не зовсім через результати, а через політичну волю".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті