Кабмін затвердив конфіскацію близько тисячі російських активів в Україні

Кабінет міністрів 5 серпня ухвалив указ президента про конфіскацію російських активів. Про це повідомляє прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram, а також відповідна інформація з'явилася на сайті уряду.

"Сьогодні Кабмін затвердить указ президента, яким пропонується конфіскація 903 об'єктів, що належать саме російській державі. 79 позицій - це корпоративні права, 824 позиції - майно", - заявив Шмигаль.

Йдеться про сотні будівель, корпоративні права, земельні ділянки, а також і про фінансові активи. Все це майно поділяється на три категорії:

  • майно, що належить російській федерації;
  • активи, що належать підсанкційним громадянам та компаніям з росії;
  • активи російських банків.

У результаті після конфіскації всі подібні активи конвертуватимуться у гроші. І вже ці гроші підуть на оборону та відновлення України.

Нагадаємо, що ще на початку липня в Україні заарештували частину активів російських та білоруських підприємств.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті